Publiceringsdatum: 2025-02-12
Letar du efter anställning inom hotell, restaurang, storhushåll? Här är din möjlighet att bli en del av teamet hos O'learys Trademark AB genom att arbeta som servitör/servitris. Om du vill arbeta deltid hos O'learys Trademark AB, har de just nu en tjänst tills vidare som kan passa dig.
Arbetsplatsen ligger nära tillhands om du är bosatta i Växjö som är tjänsteorten. Om du tycker att det låter intressant att börja jobba hos O'learys Trademark AB i rollen som servitör/servitris så har de just nu en ledig tjänst som skulle kunna vara en perfekt match för dig! Har du vad som krävs för att arbeta som servitör/servitris hos O'learys Trademark AB? Ansök innan fredag den första augusti 2025 och ta reda på det!
Om tjänsten: Din yttersta roll som servitris på O’Learys Växjö är att se till att våra gäster får en fantastisk upplevelse när de besöker oss. Detta innebär att ständigt ha full fokus på gästerna, välkomna och uppmärksamma varje gäst, vara lyhörd och hjälpsam samt på ett professionellt sätt bemöta gästens önskemål! Du hjälper gästerna till bords, presenterar menyn och tar beställningar, serverar mat och dryck samt ger gästerna bra service under hela sitt besök hos oss.
Om dig: Vi letar efter dig som värderar likabehandling och respekt gentemot både kollegor och gäster. Din passion för mat, service och att skapa minnesvärda gästupplevelser kommer att vara avgörande för din roll hos oss. Vi söker dig som kommer vara stolt medlem i O’Learys-familjen och som strävar efter att upprätthålla en hög standard och kvalitet i allt du gör, både individuellt och som en del av vårt team.
Låter det här som något för dig?
Tveka inte att söka tjänsten redan idag, intervjuer sker löpande. Vid frågor om tjänsten kontakta vaxjo.rm@olearys.com. Vi ser fram emot att höra från dig!
Start: Enligt överenskommelse
Arbetstider: Enligt överenskommelse.
O’Learys är mer än bara en restaurang. Det är ett nöjescentrum som utöver kärleken till sport, mat, dryck och god stämning är en mötesplats fylld av aktiviteter och nöjen alla dagar i veckan. Utöver vårt stora aktivitetsutbud med allt för både stora och små, erbjuder vi även live evenemang och konserter med några av Sveriges största DJ’s, band och artister.
Vi tror på forskningsbaserade och objektiva utvärderingsmetoder som stöd i arbetet att hitta rätt person till rätt roll. Av den anledningen använder vi Alva Labs assessmentmetoder i våra rekryteringsprocesser för att hjälpa oss identifiera kandidater med störst sannolikhet att trivas och passa rollen.
Antal tjänster | 1 |
---|---|
Arbetstid | Deltid |
Företagsnamn | O'learys Trademark AB |
Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
Omfattning | Tills vidare |
Organisationsnummer | 5566582895 |
Typ av anställning | Vanlig anställning |
Yrke | Servitör/Servitris |
Yrkesområde | Hotell, restaurang, storhushåll |
O'learys Trademark AB söker en person till denna tjänst som servitör/servitris med placerings i Växjö. Om det låter intressant att arbeta som servitör/servitris hos O'learys Trademark AB skickar du in din ansökan senast 2025-08-01.
Källa: Arbetsförmedlingen
O'learys Trademark AB söker en person till tjänsten som servitör/servitris i Ystad.
2025-02-14
Mer infoMeet a Group international AB söker en person till tjänsten som servitör/servitris i Borlänge.
2025-03-10
Mer infoPincho Nation AB söker en person till tjänsten som servitör/servitris i Uppsala.
2025-01-09
Mer info